Realizacja zamówienia

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania bądĽ wątpliwości przed zakupem prosimy o kontakt mailowy bądą telefoniczny. Po zakupie wysyłamy do Państwa formularz oraz przykładowe teksty wierszy i zaproszeń. Oczywiście mogą Państwo podać swoją propozycję wyglądu zaproszenia. Wypełniony formularz odsyłają Państwo na adres bejo_design@o2.pl ( wyłącznie na jego podstawie dokonujemy realizacji zamówienia)


Czas przygotowania projektu

W ciągu 1-3 pełnych dni roboczych wykonujemy komputerowy projekt który następnie wysyłamy do Państwa poprzez e-mail do akceptacji. Pracujemy od 10-18 i w tych godzinach odpowiadamy na maile i telefony.


Akceptacja

Na tym etapie należy dokładnie sprawdzić projekt i go zaakceptować. Wszystkie zmiany mogą być przeprowadzane do momentu akceptacji, dlatego prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na ewentualne błędy ortograficzne, stylistyczne, wielkość czcionki. Projektowanie odbywa się poprzez funkcję kopiuj/wklej z formularza .


Próbki

Zakup od 1-10 sztuk traktujemy jako próbki i wysyłamy z przykładowym tekstem. Nie jest on premiowany bezpłatnym projektem i kopertą. Możliwy jest zakup spersonalizowanych próbek po wcześniejszym zakupie projektu w cenie 10 zł.


Czas realizacji zamówienia

(liczony od momentu zaakceptowania projektu)Od 3-9 dni pracujących ( z wyłączeniem sobót, niedziel i świąt),
jeżeli zależy Państwu na przyśpieszeniu realizacji prosimy o wcześniejszą wiadomość w celu ustalenia konkretnego terminu.
EXPRES - REALIZACJA W 1-3 DNI PRACUJĄCE !!


Wysyłka

Pocztą polską lub Kurierem DPDZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
BEJO-DESIGN


Co, jak, kiedy i jeszcze...
Jesteśmy na

allegro
   
Napisz do nas
bejo_design@o2.pl
Poprzez Allegro
kom. 791 308 026
Na GG   Napisz na GG